Hemen Arayın!

Blog

IF (Intermittent Fasting / Aralıklı Oruç) Diyeti Sağlıklı mı?

09 Mart 2020

Aralıklı oruç diyeti son dönemlerin en popüler diyet modellerinden. Peki nedir IF diyeti? Yararlı ve zararlı yönleri var mıdır? IF Diyetini uygulamaya karar verdiğimizde neler yapmalıyız? Hepsi bu yazıda! Diyetisyen İrem Akar anlatıyor...

Kırmızı Kinoalı ve Kuru Yemişli Bakliyat Salatası

13 Şubat 2019

Sağlıklı beslenme programınızda size zaman tasarrufu yaratabilecek ve lezzetli salata tariflerinden biri :)

Yılbaşında da mı Alkol Tüketmeyelim Şimdi... :)

25 Aralık 2018

Tüm yılın stresini atmak için mükemmel bir fırsat olan yılbaşı gecesi yaklaşıyor. Yeni yıl partinizde arkadaşlarınızla zaman geçirecek, müzikler çalınacak, belki dışarıda bir yemeğe ardından da bir davete gideceksiniz.

Yaza Fit Girmek İçin Geç Kalmadınız!

25 Aralık 2018

Kış aylarının rehavetinden yavaş yavaş çıkarken, bahar ile birlikte yeniden canlandığımız ve yaza hazırlıkların başladığı günlere geldik…

Televizyon Karşısında Çok Vakit Geçirmek Çocuklarda Obeziteye Yol Açar mı?

25 Aralık 2018

Sevgili anneler ve babalar… Eğer çocuğunuz devamlı televizyon ya da bilgisayar başında ise bu işe el atmanızın zamanı gelmiş demektir!

Tatlı Tarifleri

25 Aralık 2018

Tatlı Tarifleri

Süt ve Süt Ürünleri Tüketmeyen Çocuklar İçin Alternatif Beslenme Önerileri

25 Aralık 2018

Hepimiz biliyoruz ki çocukların büyüme ve gelişme çağlarında süt ve süt ürünleri tüketimi hayati önem taşır. Bunun sebebi kemik ve kas gelişimi için gerekli olan protein ve kalsiyumu vücuda sağlamasıdır.

Spor Yapanlar İçin Önemli Bilgiler

25 Aralık 2018

Spordan 15-20 dk önce tüketeceğiniz kaliteli karbonhidrat ağırlıklı bir ara öğün, spordaki performansınızı yükseltmekle kalmayıp kan şekerinizin düşmesini, halsiz kalmanızı ve spor sonrası iştah kontrolünüzün sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Soğuyan Havalar Sağlıklı Çocuklar

25 Aralık 2018

Havaların soğumasıyla annelerin aklına ilk gelen sorulardan biridir herhalde, “şimdi çocuğuma ne yedirsem de kuvvetlense?”

backpack.tr