Hemen Arayın!

Blog

Kırmızı Kinoalı ve Kuru Yemişli Bakliyat Salatası

13 Şubat 2019

Sağlıklı beslenme programınızda size zaman tasarrufu yaratabilecek ve lezzetli salata tariflerinden biri :)

Yılbaşında da mı Alkol Tüketmeyelim Şimdi... :)

25 Aralık 2018

Tüm yılın stresini atmak için mükemmel bir fırsat olan yılbaşı gecesi yaklaşıyor. Yeni yıl partinizde arkadaşlarınızla zaman geçirecek, müzikler çalınacak, belki dışarıda bir yemeğe ardından da bir davete gideceksiniz.

Yaza Fit Girmek İçin Geç Kalmadınız!

25 Aralık 2018

Kış aylarının rehavetinden yavaş yavaş çıkarken, bahar ile birlikte yeniden canlandığımız ve yaza hazırlıkların başladığı günlere geldik…

Televizyon Karşısında Çok Vakit Geçirmek Çocuklarda Obeziteye Yol Açar mı?

25 Aralık 2018

Sevgili anneler ve babalar… Eğer çocuğunuz devamlı televizyon ya da bilgisayar başında ise bu işe el atmanızın zamanı gelmiş demektir!

Tatlı Tarifleri

25 Aralık 2018

Tatlı Tarifleri

Süt ve Süt Ürünleri Tüketmeyen Çocuklar İçin Alternatif Beslenme Önerileri

25 Aralık 2018

Hepimiz biliyoruz ki çocukların büyüme ve gelişme çağlarında süt ve süt ürünleri tüketimi hayati önem taşır. Bunun sebebi kemik ve kas gelişimi için gerekli olan protein ve kalsiyumu vücuda sağlamasıdır.

Spor Yapanlar İçin Önemli Bilgiler

25 Aralık 2018

Spordan 15-20 dk önce tüketeceğiniz kaliteli karbonhidrat ağırlıklı bir ara öğün, spordaki performansınızı yükseltmekle kalmayıp kan şekerinizin düşmesini, halsiz kalmanızı ve spor sonrası iştah kontrolünüzün sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Soğuyan Havalar Sağlıklı Çocuklar

25 Aralık 2018

Havaların soğumasıyla annelerin aklına ilk gelen sorulardan biridir herhalde, “şimdi çocuğuma ne yedirsem de kuvvetlense?”

Mevsim Geçişleri Yorgunluğuna Karşı Öneriler

25 Aralık 2018

Mevsim geçişleri her zaman zordur. Tıpkı farklı bir şehire gittiğimizde oranın havasına adapte olana kadar geçirdiğimiz zorlu süreç gibi… Fakat şehir değiştirmesek de her yıl mevsim geçişlerinde bu süreci yaşarız.

backpack.tr