Hemen Arayın!

Backpack

Backpack

İçeriğinde 5 farklı seçenek bulunan backpack paketleri ile “Lezzeti değil, Kiloyu kaybedin” … Tüm paketlerimiz kişinin medikal geçmişi sorgulanıp, InBody 230 cihazımızla vücut analizi yapıldıktan sonra kişiye özel olarak hazırlanır.


SlimFit

Kas kütlesini sabit tutarken maksimum yağ yakımı ile sağlıkla kilo kaybedebileceğiniz bir beslenme planıdır. 6 öğün içerir.

Örnek Menü
Kahvaltı: Tam Buğday Unlu Pancake, Doğal Bal, Taze Kırmızı Meyveler
Ara Öğün 1: Tarçınlı Portakal ve Greyfurt Salatası
Öğle Yemeği: Somon Köfte, Fırınlanmış Pancar, Kuşkonmaz ve Baharatlı Patates Dilimleri, Roka Salatası
Ara Öğün 2: Şekersiz Mozaik Pasta, Bitki Çayı
Akşam Yemeği: Avokadolu ve Karabuğdaylı Gökkuşağı Salatası, Zeytinyağı ve Limon Sos, Mayasız Çavdar Ekmeği
Ara Öğün 3: Muzlu Kefir Shake


Muscle

Yağ kaybı sağlamanın yanında spor yapan bireylerin kas kütlesini de artırmaya yönelik hedef konulan bir beslenme planıdır. 6 öğün içerir.

Örnek Menü
Kahvaltı: Hurmalı KefirShake, Tam Tahıllı Ekmeğe Hindi Füme Sandwich, Haşlanmış Yumurta
Ara Öğün 1: Karışık Çiğ Kuruyemiş
Öğle Yemeği: Bonfileli Wrap, Ev Yapımı Proteini Artırılmış Doğal Ayran, Yeşil Salata, Keten Tohumu Yağı ile Balzamik Sirke Sos
Ara Öğün 2: Keten Tohumlu Meyve Tabağı, Protein Süt  
Akşam Yemeği:  Barbunya Pilaki, Biberiyeli Yoğurt, Fırınlanmış Sebzeler, Sporcu Ekmek
Ara 3: Yaban Mersini ve Çiğ Ceviz


Eatox

İçeriğinde 5 öğün bulunan, yemeli bir detoks programıdır. 5 gün sürer. İster haricen, ister SlimFit ve Muscle öncesi/arası yapılabilinir. Program dahilinde hedef kişiyi vücudundaki toksinlerden arındırarak daha sağlıklı ve aktif çalışan bir metabolizma ile birlikte güçlü saçlar ve tırnaklara, verimli uykuya, varsa kronik yorgunluklardan, baş ağrılarından ve halsizliklerden kurtulmasına yardımcı olmaktır. Tüm bunlar olurken BONUS olarak KİLO KAYBI da hızlı bir şekilde sağlanır.

Örnek Menü
İçecek: Full Body Clean Shake
Kahvaltı: Limonotu ve Nane ile Zencefilli Mango Salatası
Öğle Yemeği: Baharatlı ve Meksika Fasulyeli Siyah Pirinç Salatası, Üzüm Çekirdeği Yağı ile Elma Sirke Sos
Ara Öğün: Çiğ Badem
Akşam Yemeği: Sakız Kabak Çorbası, Kinoalı Ispanak


Juitox

İçeriğinde 6 adet içecek bulunan, tamamen sıvı içerikli bir detoks programıdır. 3 gün sürer. Program dahilinde hedef kişiyi vücudundaki toksinlerden arındırarak daha sağlıklı ve aktif çalışan bir metabolizma ile birlikte güçlü saçlar ve tırnaklara, verimli uykuya, varsa kronik yorgunluklardan, baş ağrılarından ve halsizliklerden kurtulmasına yardımcı olmaktır. Tüm bunlar olurken BONUS olarak KİLO KAYBI da hızlı bir şekilde sağlanır.

Örnek Menü
Morning Boost
Spicy Green
Orange
Stop Swelling
Red Boost
Coconut Alkaline Water


VipFit

Yukarıda belirtilmiş olan tüm paketlerin aynı anda kullanılabildiği ve bunun yanında tamamen kişiye özel olarak hazırlanan bir beslenme programıdır. Kişinin tüm analizleri yapılıp, medikal geçmişi sorgulandıktan sonra kişiye en uygun plan çıkarılıp uygulamaya alınır. Gebe ve emziren anneler, ciddi bir sağlık sorunu olup özel bir beslenme şekli izlemesi gerekenler (ÖR: kanser, böbrek rahatsızlıkları vb.), birden çok besine alerjisi olanlar, özel bir diyet uygulayanlar ve yemek seçenler için uygundur.


backpack.tr