Hemen Arayın!

Backpack

Backpack

2 farklı seçenek bulunan BACKPACK sağlıklı yemek paketleri ile kolaylıkla beslenmenin tadına varın.

Tüm paketlerimiz kişinin medikal geçmişi sorgulanıp, InBody 230 cihazımızla vücut analizi yapıldıktan sonra kişiye özel olarak hazırlanır.

Paket programlarımız sabit kalori hesabına dayalı değil, besin çeşitliliği ve uzun süre tokluk sağlayacak öğün kombinasyonları çerçevesinde planlanır, en kaliteli ve taze malzemeler kullanılarak mutfağımızda hazırlanıp kapınıza teslim edilir.

Sizin için en doğru paketi diyetisyenimiz ile birlikte belirlemek için iletişim formunu doldurunuz. 


Basic

Kas kütlesini sabit tutarken maksimum yağ yakımı ile sağlıkla kilo kaybedebileceğiniz ya da beden ağırlığınızı koruyarak sağlıklı besinlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz, menü içeriği standart bir beslenme planıdır. Gün içerisindeki tüm enerji ihtiyaçlarınızı çeşitli kaynaklardan ve keyifle karşılayabileceğiniz, kaliteli ve taze malzemelerle tam teşekküllü hijyenik bir ortamda hazırlanmış öğünlere ulaşabilmeniz için tasarlanmış bir hizmettir. 5 öğün içerir (3 ana öğün 2 ara öğün) Porsiyonunuz diyetisyenimiz ile görüşmenizden sonra kişiye özel olarak planlanır. Ayda 2 defa diyetisyen ile ölçüm kontrolünüz bulunmaktadır. 

Örnek Menü
Kahvaltı: Tam Buğday Unlu Pancake, Doğal Bal, Taze Kırmızı Meyveler
Ara Öğün 1: Keten Tohumlu Peynir Topları ve Backpack Kraker
Öğle Yemeği: Ispanak Yatağında Hindi Külbastı, Fırınlanmış Pancar ve Baharatlı Patates Dilimleri, Roka Salatası
Ara Öğün 2: Fit Brownie Topları, Bitki Çayı
Akşam Yemeği: Avokadolu ve Karabuğdaylı Gökkuşağı Salatası, Zeytinyağı ve Limon Sos, Çavdar Ekmeği

Daha fazla örnek menü için iletişim formunu doldurunuz.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN


YOU

Backpack YOU, kişinin fiziksel ihtiyaçlarının yanında bireysel isteklerinin de göz önünde bulundurulduğu, diyetisyenimiz tarafından tamamen kişiye özel olarak planlanmış bir yemek sistemidir. Sevdiğiniz ve sevmediğiniz gıdaları bu paket içerisinde planlayabilir, ister dengeli, ister protein ağırlıklı, ister glutensiz, ister vegan, isterseniz de medikal durumunuza özel yemek paketiniz adresinize teslim edilir ve her hafta diyetisyen kontrolünde kalarak hedefinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Önemli Not: Çölyak hastalarına yemek hizmeti verememekteyiz. Eğer Çölyak hastası iseniz “Bireysel Beslenme Danışmanlığı” hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

 

 Hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurunuz. 

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN


backpack.tr