Hemen Arayın!

Backpack

Backpack

2 farklı seçenek bulunan BACKPACK sağlıklı yemek paketleri ile “Lezzeti değil, Kiloyu kaybedin”… 

Tüm paketlerimiz kişinin medikal geçmişi sorgulanıp, InBody 230 cihazımızla vücut analizi yapıldıktan sonra kişiye özel olarak hazırlanır.


SlimFit

Kas kütlesini sabit tutarken maksimum yağ yakımı ile sağlıkla kilo kaybedebileceğiniz, menü içeriği standart bir beslenme planıdır. 6 öğün içerir. Porsiyonunuz diyetisyenimiz ile görüşmenizden sonra kişiye özel olarak planlanır. Ayda 2 defa diyetisyen ile ölçüm kontrolünüz bulunmaktadır. 

Örnek Menü
Kahvaltı: Tam Buğday Unlu Pancake, Doğal Bal, Taze Kırmızı Meyveler
Ara Öğün 1: Tarçınlı Portakal ve Greyfurt Salatası
Öğle Yemeği: Sebzeli Somon Şiş, Fırınlanmış Pancar, Kuşkonmaz ve Baharatlı Patates Dilimleri, Roka Salatası
Ara Öğün 2: Şekersiz Mozaik Pasta, Bitki Çayı
Akşam Yemeği: Avokadolu ve Karabuğdaylı Gökkuşağı Salatası, Zeytinyağı ve Limon Sos, Mayasız Çavdar Ekmeği
Ara Öğün 3: Muzlu Kefir Shake


YOU

Backpack YOU, kişinin fiziksel ihtiyaçlarının yanında bireysel isteklerinin de göz önünde bulundurulduğu, diyetisyenimiz tarafından tamamen kişiye özel olarak planlanmış bir yemek sistemidir. Sevdiğiniz ve sevmediğiniz gıdaları bu paket içerisinde planlayabilir, ister dengeli, ister protein ağırlıklı, ister glutensiz, ister vegan, isterseniz de medikal durumunuza özel yemek paketiniz adresinize teslim edilir ve her hafta diyetisyen kontrolünde kalarak hedefinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Önemli Not: Çölyak hastalarına yemek hizmeti verememekteyiz. Eğer Çölyak hastası iseniz “Bireysel Beslenme Danışmanlığı ve Davranış Değişikliği” hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

 

 Hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.


backpack.tr