Hemen Arayın!

%20 İndirim Slimfit

%20 İndirim Slimfit

26 Haziran 2019

Bu gün başlayıp 1 Temmuz pazartesi günü sona erecek olana geleneksel yaz indirim kampanyamızı kaçırmayın!

Kampanya dahilinde geçerli olan paketimiz Slimfit olup, sadece 1 Temmuz pazartesi gününe kadar yapılan üyelik ve nakit ödemelerde geçerlidir. Paket ücreti 4 haftayı kapsar ve 1.850 tl yerine 1.480 tl olarak hizmet verir.

1  kişi sadece 1 kez bu haktan yararlanabilir.


Slimfit paketi nasıl işler? Öncelikle tüm paket programlarımızda sizinle ön görüşme yaparak ihtiyacınızı belirleyip bu doğrultuda çalışmaya başlıyoruz. Paket içeriğinde 6 öğün gıdanız (3 ana 3 ara öğün) sizin kcal miktarınız belirlenerek hazırlanıp günlük olarak adresinize gelir.

Her hafta sizinle birlikte belirlediğimiz gün ve saatte kontrol görüşmeniz planlanır ve güncel ölçümleriniz yapılır, yağ yakımı hangi bölgeden ne şekilde gitmiş sonuçları gözlemler ve detayları konuşuruz.

Hafta içi ekip arkadaşlarımız size WhatsApp ve Telefon araması yoluyla ulaşır ve motivasyon takibinizi yaparlar, geri dönüş ve memnuniyetiniz bizim için çok önemli aynı zamanda paket içerik yönetimini de kişiselleştirebilmek adına sizin fikirleriniz not alınır.

4 hafta boyunca diyetisyenimiz Cansu Uygur sizin beslenme modelinizi ve şikayetleriniz doğrultusunda tespit edilen sorunların çözümleri ve hayatınıza adapte sürecinde size birebir destek olur ve hedefiniz olan yağ yakımı gerçekleştirilir.

Detaylı bilgi ve randevu için lütfen 0546 549 80 21 nolu telefonumuzdan veya sistem üzerinden iletişim formu doldurarak bize ulaşın.


Sevgiler

backpack.tr